ul. Wilczak 51, 61-623 Poznań
mapa objazdu

10 sierpnia rozpocznie się remont wiaduktu nad linią kolejową przy drodze wojewódzkiej nr 260 w Gnieźnie. Wprowadzona zostanie nowa, tymczasowa organizacja  ruchu wraz z zamknięcie przejazdu samochodowego na obiekcie, z zachowaniem przejścia dla pieszych.

wizytacje naszych inwestycji

Spotkania w terenie, na placach budowy są bardzo ważne i potrzebne, bo doskonale pokazują rozmach oraz zaangażowanie prac, a rozmowy owocują wypracowaniem najlepszych rozwiązań z myślą o bezpieczeństwie mieszkańców i komforcie podróżowania.

rondo w Margoninie - widok z lotu ptaka

Już niebawem rozpocznie się budowa ronda w Margoninie w ramach rozbudowy drogi wojewódzkiej nr 190.

Odkrycia archeologiczne na terenie budowy obwodnicy Wronek

Zakończyła się budowa ścieżki pieszo-rowerowej w gminie Opalenica na odcinku Kopanki-Porażyn Dworzec przy drodze wojewódzkiej nr 307 o długości blisko 600 metrów. Miłośnicy rowerowych wypraw zyskali kolejną w regionie bezpieczną trasę.

Odkrycia archeologiczne na terenie budowy obwodnicy Wronek

Praca archeologów i ich odkrycia okazują się bardzo znaczące dla głębszego poznania historii i lokalnej kultury. Najnowsze badania wykopaliskowe, jak podkreśla Andrzej Krzyszowski – kierownik Biura Badań Archeologicznych można uznać za rewelacyjne i dotąd niespotykane na terenie nie tylko Wielkopolski.

Chcesz złożyć wniosek do WZDW?