ul. Wilczak 51, 61-623 Poznań
uroczyste otwarcie

10 września Wojciech Jankowiak, Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego i Mieczysław Drożdżyński, Wójt Gminy Wijewo, symbolicznie otworzyli przebiegający przez powiat leszczyński rozbudowany odcinek drogi wojewódzkiej nr 305. Towarzyszyli im parlamentarzyści, radni województwa i lokalni samorządowcy.

Budowa obwodnicy Wronek

W kwietniu 2020 roku przekazaliśmy wykonawcy – firmie Colas Polska plac budowy. Mija 16 miesiąc robót. Postępy są widoczne gołym okiem.

DW nr 305 w Solcu

16 sierpnia 2021 r. rozpoczęła się rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 305 na odcinku o długości 1,7 km od Solca do mostu na Południowym Kanale Obry w powiecie wolsztyńskim.

Remont 3-kilometrowego odcinka drogi w Chrząstowie

W połowie sierpnia rozpoczął się remont ponad 3-kilometrowego odcinka drogi wojewódzkiej nr 436 w Chrząstowie (w gminie Książ Wielkopolski). Roboty potrwają do października.

Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego

We wtorek 18 sierpnia Wojciech Jankowiak, Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego i Andrzej Przybyła, Wójt Gminy Kościan oficjalnie otworzyli ukończoną w lipcu ścieżkę rowerową na odcinku drogi wojewódzkiej nr 308 z Racotu do Choryni.

Chcesz złożyć wniosek do WZDW?