ul. Wilczak 51, 61-623 Poznań
remont wiaduktu w Gnieźnie

Konstrukcja została podniesiona – przedstawiamy fotorelację.

nagroda

"Kryształy Przetargów Publicznych" to tytuł przyznawany najlepszym zamawiającym i wykonawcom w Polsce. Kapituła wyłania i nagradza najskuteczniejsze, najbardziej rzetelne i najlepiej przygotowane oraz zrealizowane inwestycje w sektorze publicznym.

Prace palowe w Rogalinku

Wyjazd techniczny do Rogalinka, to dla naszych inżynierów możliwość obserwacji robót palowych pod podpory nowego mostu. Działania przy realizacji tej inwestycji są bardzo dynamiczne. Jak zapewnia wykonawca, do końca roku zostaną zakończone wszystkie prace związane z fundamentowaniem, czyli w nowy 2021 rok wejdziemy już z poziomu powierzchni.

Obwodnica Wronki

Oto budowana obwodnica Wronek, widziana oczami podróżnika i wielbiciela klasycznej motoryzacji Wojciecha Waszaka, który podróżuje samochodem, samolotem i rowerem. Tym razem źródłem inspiracji stała się nasza budowa. Artystyczna lekkość z jaką autor zdjęć przedstawia tę inwestycję z pewnością zachwyci wielu.

DW nr 306

Trwa wykonywanie oznakowania poziomowego i porządkowanie całego terenu. Ostateczny odbiór inwestycji mija 13 listopada. Realizacja tego zadania przebiegła zgodnie z planem i oczekiwaniami mieszkańców.

Chcesz złożyć wniosek do WZDW?