ul. Wilczak 51, 61-623 Poznań

zakończenie prac

DW 442

Zakończyliśmy kolejne zadania w powiecie wrzesińskim na terenie gminy Pyzdry.

Realizacje:

  • przebudowa ul. Wrzesińskiej w Pyzdrach wraz z budową kanalizacji deszczowej
  • wzmocnienie nawierzchni drogi wojewódzkiej nr 442 w miejscowości Kruszyny

Projekty drogowe znacząco wpłynęły na bezpieczeństwo i komfort podróżowania. Spotkanie podsumowujące odbyło się 16 listopada.

– Komunikacja, transport, drogi to elementy naszego codziennego funkcjonowania, które wpływają na jakość naszego życia i decydują o możliwościach gospodarczych. Cieszę się, że prezentujemy kolejne zadania. Trzeba inwestować w infrastrukturę. Wiele inwestycji realizujemy dzięki pieniądzom z Unii Europejskiej. One bez wątpienia zmieniają naszą Wielkopolskę. Warto podkreślić, że dzięki współpracy samorządów gmin, powiatów i województwa można zrobić więcej. Miejmy nadzieję że w kolejnych latach uda nam się równie wiele wspólnie osiągnąć.   mówił Wojciech Jankowiak Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego podczas spotkania w Pyzdrach.

W spotkaniu wzięli udział między innymi Poseł Michał Pyrzyk, Krystyna Kubicka-Sztul Radna Województwa Wielkopolskiego, Paweł Katarzyński Dyrektor Wielkopolskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Poznaniu, Przemysław Dębski Burmistrz Pyzdr oraz przedstawiciele Rady Miejskiej w Pyzdrach.

Do pobrania: Informacja prasowa (DOCX)

DW 442 DW 442 DW 442 DW 442

Chcesz złożyć wniosek do WZDW?