ul. Wilczak 51, 61-623 Poznań

zakończenie prac

dobra współpraca

Przebudowa ulicy Jana Pawła II i Armii Poznań (DW 260) w Witkowie jest przykładem wzorowego działania na samorządowym szczeblu.

Wspólny cel, wytrwałość, zrozumienie, konsekwencja i współpraca zawsze kierunkują na efektywną i społecznie oczekiwaną realizację projektu. Dzięki współpracy udało się wyremontować blisko kilometrowy odcinek w centrum miasta, uspokoić ruch, wydzielić bezpieczne przejścia dla pieszych, przebudować chodniki również na potrzeby rowerzystów. Koszt zadania, którego inwestorem był witkowski samorząd, wyniósł 5,4 mln złotych.

Wojciech Jankowiak Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego w środę 5 kwietnia miał okazję ocenić i uroczyście podsumować inwestycję, którą wspieraliśmy w realizacji. W spotkaniu, na zaproszenie Mariana Gadzińskiego burmistrza Miasta i Gminy Witkowo, wzięli także udział Paweł Katarzyński dyrektor Wielkopolskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Poznaniu, Sylwia Rakowska kierownik RDW w Gnieźnie oraz liczne grono gości.

To nie koniec wspólnych działań - niebawem planujemy ogłosić przetarg na przebudowę skrzyżowania przy ulicy Gnieźnieńskiej w Witkowie.

dobra współpraca dobra współpraca dobra współpraca
dobra współpraca dobra współpraca dobra współpraca dobra współpraca

Chcesz złożyć wniosek do WZDW?