ul. Wilczak 51, 61-623 Poznań

inne

nagroda

"Kryształy Przetargów Publicznych" to tytuł przyznawany najlepszym zamawiającym i wykonawcom w Polsce. Kapituła wyłania i nagradza najskuteczniejsze, najbardziej rzetelne i najlepiej przygotowane oraz zrealizowane inwestycje w sektorze publicznym.

Dla oceniających liczy się poprawność procesu realizacji zamówienia od chwili jego ogłoszenia oraz jakość wykonania, które są dowodem na poszanowanie publicznych pieniędzy. Organizatorem nagrody „Kryształy Przetargów Publicznych” jest miesięcznik „Przetargi Publiczne”.

Warto przypomnieć, że ta inwestycja została zauważona również w konkursach magazynu Builder Polska i Stowarzyszenia Ochrony Narodowego Dziedzictwa Materialnego "Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku". Cieszymy się, że nasze realizacje są tak wysoko oceniane.

Budowa tzw. «małej obwodnicy» w Obornikach Budowa tzw. «małej obwodnicy» w Obornikach Budowa tzw. «małej obwodnicy» w Obornikach
Budowa tzw. «małej obwodnicy» w Obornikach Budowa tzw. «małej obwodnicy» w Obornikach Budowa tzw. «małej obwodnicy» w Obornikach Budowa tzw. «małej obwodnicy» w Obornikach

Chcesz złożyć wniosek do WZDW?