ul. Wilczak 51, 61-623 Poznań

komunikaty

ważny komunikat

Szanowni Państwo! W trosce o petentów i pracowników, wprowadzone zostały zmiany w pracy Kancelarii Wielkopolskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Poznaniu. Od wtorku 17 marca Kancelaria WZDW będzie nieczynna.

Korespondencję prosimy wysyłać za pośrednictwem Poczty Polskiej, poprzez e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przez Elektroniczną Platformę Usług Administracji Publicznej (ePUAP). Dokumenty wymagające osobistego dostarczenia będą przyjmowane tylko i wyłącznie po wcześniejszym ustaleniu wizyty pod numerem telefonu 61 22 58 101 lub 61 22 58 102.

Formularze wniosków są dostępne na naszej stronie www w zakładce Strefa Interesanta. Zachęcamy również do rezygnacji z uczestnictwa w publicznych sesjach otwarcia ofert. Pełna informacja z otwarcia ofert jest każdorazowo publikowana na stronie internetowej WZDW w zakładce Przetargi. Zamawiający dopuszcza również składanie dokumentów opatrzonych elektronicznym podpisem kwalifikowanym.

Nasze działania mają na celu wyłącznie prewencję w ochronie zdrowia.

Chcesz złożyć wniosek do WZDW?