Oferta pracy: Specjalista do rejonu dróg wojewódzkich w Kościanie

Wielkopolski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Poznaniu, ul. Wilczak 51, poszukuje kandydata do pracy na stanowisko: Specjalisty do rejonu dróg wojewódzkich w Kościanie.

Miejsce pracy: Kościan.

Wymagania obowiązkowe

  • Wykształcenie wyższe, kierunek administracja.
  • Minimum 3-letni staż zawodowy w jednostkach samorządowych.
  • Dobra znajomość obsługi komputera (Ms Office).
  • Czynne prawo jazdy kat. "B".

Wymagania dodatkowe

  • Zdolność szybkiego przyswajania nowych zagadnień.

Podstawowe obowiązki

  • Przyjmowanie interwencji i wniosków od innych jednostek terenowych i osób fizycznych w sprawie utrzymania dróg.
  • Prowadzenie, weryfikacja wniosków związanych z odszkodowaniami z tyt. OC utrzymania dróg i mostów.
  • Prowadzenie całokształtu spraw związanych z gospodarką sprzętowo – transportową.
  • Prowadzenie spraw dotyczących Generalnego Pomiaru Ruchu i pomiarów ruchu na przejazdach kolejowo – drogowych.
  • Prowadzenie spraw BHP w Rejonie.
  • Współpraca z Urzędami Miast i Gmin na terenie działania Rejonu.
  • Pełnienie dyżurów podczas zimowego utrzymania dróg.

Informacja o warunkach pracy na stanowisku

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia swoich kwalifikacji.
  • Stałe godziny pracy od 7:00 do 15:00.
  • Praca w zgranym, rozwijającym się i przyjaznym zespole.
  • Praca w terenie w godzinach pracy, wyjazdy autem służbowym.
  • Stanowisko związane z pracą przy komputerze i obsługą urządzeń biurowych.

Wymagane dokumenty

  • Życiorys (CV) i list motywacyjny.
  • Kopie dokumentów poświadczających wykształcenie, kwalifikacje i doświadczenie zawodowe, wymagane do wykonywania pracy na oferowanym stanowisku.
  • Oświadczenie kandydata o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych, o korzystaniu z pełni praw publicznych oraz niekaralności za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe.
  • Oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego.
  • Oświadczenie kandydata następującej treści: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 r. poz.1000) oraz ustawą z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych (t.j. Dz. U. z 2018 r., poz.1260)".
  • Kopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność – dotyczy kandydata niepełnosprawnego, który zamierza skorzystać z uprawnienia, o którym mowa w art.13a ustawy o pracownikach samorządowych (t.j. Dz. U. z 2018 r., poz.1260).

Pisemne oferty prosimy przesłać do dnia 31 stycznia 2019 r. z dopiskiem na kopercie "praca" na adres:
Wielkopolski Zarząd Dróg Wojewódzkich
61-623 Poznań
ul. Wilczak 51

Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Informacje o artykule

Udostępniający/wytwarzający: JTC Software
Data publikacji: 2019-01-28 13:14:04
Ostatnia zmiana w dniu 2019-01-28 13:14:04 (aktualizacja) przez JTC Software